';
ציוד לטיול סקי אקסטרימי

ציוד לטיול סקי אקסטרימי

פורסם ב 24 בדצמבר 2017

בכל הנוגע לציוד לטיול סקי, יש מה שאנחנו אוהבים לכנות השילוש הקדוש – בטיחות, חום וקוליות, שהם מבחינתנו שלושת הדברים החשובים ביותר לכל גולש, מתחיל כמקצוען. למעשה, כל אחד מהאלמנטים המיועדים לטיול סקי, בעצם נותן מענה לפחות על שניים ממרכיבי הקידוש – בטיחות או חום, בשילוב תמידי עם מרכיב בקוליות, שמתבטא בעיקר בצבעוניות המופלאה של ציוד הסקי באשר הוא. הנה הציוד הבסיסי שחובה לקחת לכל טיול סקי, אם אתם רוצים ליהנות אך גם לשמור על עצמכם.

ביגוד סקי

קודם כל, ביגוד טרמי הוא הבסיס לשמירת חום גופכם והחלק הפנימי שיבטיח לעשות כן. קיימות חליפות טרמיות הכוללת גופייה ארוכה ומכנסיים ארוכים ולאלה תוכלו לצרף גרביים טרמיים. על הביגוד הטרמי לבשו חליפת גלישה שגם בדרך כלל מורכבת מחולצה ומכנסיים, כאשר תוכלו לבחור בכאלה שמשלבים בתוכם אמצעי הגנה לאזורים רגישים בגוף – ברכיים, גב תחתון, כתפיים וכדומה. על כל אלה, חשוב ללבוש מעיל, שיסגור את חום הגוף בתוך הבגדים וכן יספק לכם הגנה קצת יותר רצינית, באמצעות מגני פלסטיק הנמצאים בתוך המעיל עצמו – ממש כמו מעיל אופנוענים, לצורך העניין. נעלי סקי, הם אמצעי המיגון ובעצם גם אמצעי הגלישה עצמה – לכן חשוב לבחור בנעליים באיכות גבוהה ואף ברמה מקצועית.

ציוד מגן לסקי

קסדה היא אמצעי מיגון חובה לכל גולש – כאשר אם תרצו לגלוש באתרי גלישה, קחו בחשבון שלא תוכלו לגלוש ללא קסדה, כך שאנחנו לגמרי רציניים בעניין החובה של מוצר זה. כמובן שהקסדה גם מרופדת בצידה הפנימי, מה שגם מספק הגנה וגם חום לאזור הפנים. משקפי מגן ישמרו עליכם לא רק מפני קרני השמש והשתקפתן בשלג – אלא גם מבחינת נתזי שלג ומים, שעלולים להפריע לכם לראות בשמן הגלישה עצמה, מה שעלול להיות מסכן חיים. כפפות הן אמצעי מיגון חשוב נוסף, שיאפשר לכם לשמור על חום הידיים וגם לאחוז בשליטה במקלות הגלישה או להניח את היד על השלג בזמן הגלישה לשם ייצוב או השלמת סיבוב – מה שבטוח לא תרצו לעשות בידיים חשופות.

טיולי סקי אקסטרים

אם אתם לגמרי אנשי אקסטרים ואתם מתכננים או אפילו שוקלים גלישה באתרים ברמת אקסטרים גבוהה או במסלולים שהם פחות פופולריים, חשוב שתצטיידו בטלפון לווייני. טלפון לווייני הוא האמצעי הראשון שיבטיח תקשורת ובקשה לסיוע במקרים של תאונות, במיוחד באזורים שבהם אין הרבה תיירים און קליטה סלולרית. טלפון לווייני הוכיח את עצמו אינספור פעמים כאחראי להצלחת חייהם של מטיילים ונופשים רבים ברחבי העולם בסיטואציות יוצאות דופן.

מרחבי הרשת:
יורם קראוס: כך טיפוס הרים הפך אותי למנהל טוב יותר
יורם קראוס – באתר דה מרקר

יעדי חופשה ב:כללי