';
סקי בחרמון 2021

סקי בחרמון 2021

פורסם ב 14 במרץ 2021

חורף 2021 ייזכר בעייני חובבי הסקי כסיוט שלא ירצו שיחזור לעולם, אם בכל שנה האפשרויות שלהם פתוחות בין אם זה לגלוש באתר החרמון לבין דיל לאתרי סקי שונים ברחבי העולם השנה עד שלהי חודש פברואר אף אחד מהאפשרויות לא היו ברות השגה ובכלל היינו שרויים בסגר ושמיים סגורים.

אך בשלהי חודש פברואר הסערה הגדולה שהתרחשה בישראל הורידה כמה מטרים טובים של שלג ויחד עם הסרת המגבלות הראשונית והירידה בתחלואה בעקבות החיסונים אתר החרמון קיבל אישור להיפתח ועשרות אלפי חובבי הסקי כבר מורטים שערות.

פתיחה מוגבלת

אך אם חשבתם שזהו הנה הגיע השעה ורק נשאר להחליט איזה יום ובאיזה שעה נעלה לחרמון אז…. תחשבו שנית!

החרמון בדומה לשאר אתרים במדינה הורשה לפתיחה תחת מגבלות והוא נפתח לכלל הציבור בשנה בה אף אחד לא יכול לצאת מהארץ לכן כל אטרקציה מקומית הופכת ללהיט שעליו עט הציבור בהמוניו.

מצב זה גורם לעומסים מטורפים ותחרות בלתי מובנת על כל כרטיס, אתר האינטרנט של החרמון נפל מהעומס והגולשים נשארו מתוסכלים, כדי להשיג כרטיס כניסה ייאלצו הגולשים להמשיך ולנסות את מזלם באתר האינטרנט ולהתגמש על יום ושעה, מה שיהיה פנוי.

מזג האוויר האביבי שנכנס מיד לאחר הסערה גם מציב שעון חול לגולשים כיוון והשלג מתחיל להתמוסס ואין לדעת מתי אתר החרמון יפסיק את פעילותו עקב מפלס נמוך של שלג וזה הופך את הלחץ להשיג כרטיס מוקדם ככל הניתן גדול יותר.

לסיכום הסיכוי היחיד של חובבי הסקי לגלוש קצת על שלג בשנת 2021 הוא באתר החרמון הישראלי, לתקופה מאד קצרה ומוגבלת הוא יפתח עבור כלל האוכלוסייה בתקווה שתספיקו ליהנות ממנו.

יעדי חופשה ב:כללי