';
מתכננים חופשת סקי – איזה ביגוד מתאים?

מתכננים חופשת סקי – איזה ביגוד מתאים?

סקי חורף – מתלבשים, מתגלשים ונהנים!

סקי חורף אפשר לעשות בהרבה מאד מקומות הן בארץ, הן באירופה ואפילו באמריקה הרחוקה. לא משנה מה האתר אליו תגיעו כדי לעשות סקי חורף, העיקר זכרו להצטייד עם ביגוד סקי מתאים, שהוא תנאי ראשון להצלחת הטיול.

סקי חורף

אין כמו סקי חורף מענג כדי לנצל את החורף כמו שצריך. משטחי השלג הלבנים האינסופיים נותנים מענה מושלם לכל מי שמחפש חוויה חורפית. סקי חורף מתאים אפילו לילדים, למרות שנראה כי הם מחוץ לתחום. בעזרת ביגוד סקי נכון, הם יכולים גם להנות. כמובן שיש לבדוק לפני כן את המסלול המתאים, כזה שהם גם יוכלו לגלוש שם. אבל בעקרון סקי חורף מומלץ מאד בתור חויה של חופשה משפחתית בלתי נשכחת.

ביגוד סקי

לקראת סקי יש להצטייד עם ביגוד סקי מתאים, בלי לזלזל בשום פריט. הציוד כולל בגדים חמים על פי מידות הגולשים, נעליים חמות סגורות, צעירים, כובעים וכפפות. חשוב מאד לא לשכוח את כל הפרטים הללו, כי אחרת עלולים להפסיד:

  • ללא ביגוד סקי תואם אפשר בקלות להתקרר ולהפסיד את חווית הסקי עוד בתחילתה.
  • ביגוד סקי מסייע לאנשים להרגיש טוב גם בגלישה על השלג, לא להרגיש את הקור ולא להנזק. ביגוד סקי מסייע להם להמשיך את הסקי לאורך מטרים רבים בלי להלחץ מן הקור העז.
  • ביגוד סקי מתאים לגלישה ומאפשר לעשות אותה נוחה ונעימה. ללא ביגוד זה לא מצליחים לשבת על השלג ולגלוש, וחבל.

 

חופשה נעימה

כבר יש לכם ביגוד? נותרה רק שאלת המקום… סקי חורף יכול להיות אפילו בארץ, אתר הגלבוע מספק לנופשים חופשה מדהימה של סקי ומציעה ביגוד סקי מתאים ומסלולים נהדרים. ישנם מסלולים למתחילים עבור מי שעדיין לא מספיק מנוסה עם גלישה על סקי וישנם מסלולים למתקדמים שהם מאתגרים יותר ומיועדים למיומנים ביניכם. לילדים ניתנים מזחלות שלג שזו חויה בפני עצמה, אין ילד בעולם שלא יהיה מאושר על כזו מזחלת, ורק תזכרו לצלם אותו עם המעיל והכובע בהם הוא הצטייד.