';

חופשות ויעדי סקי השונים

פורסם ב 15 בספטמבר 2014

חופשות סקי, הפכו בשנים האחרונות לטרנד של מממש בקרב הישראלים, שיוצאים בהמוניהם בין החודשים של נובמבר עד אפריל בערך לחופש, רק כדי לתפוס קצת שלג. כמובן, שיש לא מעט יעדים אטרקטיביים לעשות בהם סקי, כך, שיוצא, שאירופה היא המקום המושלם מבחינת הישראלים. שכן, אירופה קרובה יחסית, זולה ויש בה מספר רב של אתרי סקי.

כיום, היעדים האטרקטיביים בקרב הישראלים לחופשות סקי הינם: איטליה, צרפת, שוויץ, אוסטריה וכן גם מדינות קטנות יותר וזולות יותר כדוגמת אנדורה, צ'כיה רומניה ופולין וכן גם בולגריה. ההבדלים במחירים בין היעדים השונים יכולים להגיע למשהו כמו 400 יורו לחופשה בת שבוע.

כמובן, שבמקרים הללו, סוכנויות הנסיעות נכנסות לפעולה ומידי עונה מציעים לישראלים חבילות נופש אטרקטיביות לסקי וניתן לדוגמא למצוא חבילת נופש סקי של שבוע במחיר של 700 יורו בלבד באנדורה לרבות: טיסה לספרד, לינה במלון וכן גם רכב וציוד סקי. חבילות נופש ניתן למצוא בכל היעדים.

ארה"ב היא מדינה ענקית המחולקת ל-50 מדינות שונות, כאשר לכל המדינות השונות יש את האופי המיוחד שלהן. אחד היתרונות הגדולים בארה"ב, הוא שניתן למצוא בה הכל מהכל, כך לדוגמא, אלו שאוהבים חופשות סקי, יוכלו לעשות זאת בכמה מקומות שונים בכל רחבי ארה"ב, בין אם באזור המערב או בין אם באזור מזרח המדינה.

כמובן שמהארץ, הטיסה לארה"ב ארוכה יחסית, אבל יש האומרים שמי שאוהב סקי, לא יכול לוותר על חופשת סקי אחת לפחות בארה"ב. אתרי הסקי השונים בארה"ב מתאימים לכל הגולשים בכל הרמות. העובד לדוגמא, ששער הדולר מאוד נמוך כיום, וניתן למצוא כרטיסי טיסה זולים יחסית, לא מעט ישראלים מגיעים לחופשות סקי בארה"ב.

המחיר לחופשת סקי בארה"ב, יכול לנוע במחירים של 1000-1500 דולר לשבוע אחד, לא כולל טיסות כמובן, כאשר סוכנויות הנסיעות השונות מציעות חבילות סקי הכוללות טיסות לארה"ב, טיסות פנים ואירוח בבתי מלון במחירים של 2000$ לערך.