';

השכרת רכב בחו"ל

כאשר נוסעים לחו"ל, יש אנשים שלא ממש אוהבים להסתמך על התחבורה הציבורית או על מוניות או לחילופין שיותר קשה להסתמך על האפשרויות הללו, ואז כבר יש צורך לשכור רכב למשך ימי הטיול. השכרת רכב חשמלי או בנזין בחו"ל, במידה ומתבצעת בצורה נכונה, יכולה כמובן להוסיף לא מעט אפשרויות לטיול ולהפוך אותו ליותר מוצלח. שכן, יש לא מעט מקרים, בהם הישראלים אינם קוראים את השורות הקטנות של ההשכרה ואז נגרמת לא מעט עוגמת נפש מיותרת.
יש מספר טיפים עיקריים שאפשר לתת כאשר משכירים רכב בחו"ל: ראשית, חשוב מאוד להתאים את הרכב להרכב הטיול. שכן, סוג הרכב ודגמו משפיעים על המחיר היומי אותו משלמים וכן גם על הביטוח, בין אם זה באירופה ובין אם זה בארה"ב.
חשוב מאוד, לשים לב למועד ההחזרה של הרכב וכן גם למיקום ההחזרה שלו. כל עוד מדובר על רשת השכרת רכב גדולה, אין בעיה להשכיר את הרכב במקום אחד, ולהחזיר אותו במקום אחר, לרוב ללא תוספת תשלום. אם מאחרים במועד החזרת הרכב, אז כבר יהיה צורך לשלם, בהתאם לחוזה שנחתם מול חברת ההשכרה.
לרוב נדרש להציג רישיון בינלאומי בתוקף (אולם לפעמים מספיק רישיון ישראלי בלבד וכן את הגיל ממנו מוכנה חברת ההשכרה להשכיר את הרכב ללא תשלום נוסף. כמו כן, את הרכב מקבלים עם מיכל דלק מלא וכך גם צריך להחזיר אותו.
לא פעם, קורה כי לא מקבלים בדיוק את הרכב שרוצים, וחברת ההשכרה מספקת רכב אחר ממה שלדוגמא מזמינים בארץ, כלומר אותו חברת רכבים אבל לו דגם מסוים
בנוסף לכך, חשוב לשים לב לחוקי הנהיגה המקומיים, שכן במידה ותקבלו קנס, אז חברת ההשכרה תחייב אתכם.

תמיד ניתן ליצור קשר עם חברה בינלאומית שמפעילה גם השכרת רכב בארץ: car rental israel