';

אתרי סקי מובחרים

בשנים האחרונות, חופשת הסקי הפכה להיות פופולארית מאוד בקרב הישראלים, וניתן למצוא קבוצות חברים קבועות יוצאות אליה מידי שנה, כל פעם לאתר אחר, או לחילופין גם ניתן למצוא משפחות שרוצות ומעוניינות להרגיש את החוויה מקרוב. כמובן, שיש לא מעט אתרי סקי ברחבי העולם בין אם ברחבי ארה"ב וכן גם במספר לא מועט של מדינות באירופה. כאן ניתן לתת, מידע על מספר אתרי סקי שנחשבים למומלצים ביותר ברחבי העולם:

אירופה

צרמט שלי- נחשב לאתר הסקי היוקרתי ביותר בשווייץ. יש האומרים כי מדובר באחד מאתרי הסקי הטובים ביותר באירופה עבור גולשים ברמה הבינונית והמתקדמת של הסקי. כאשר האתר עצמו כולל מסלולים באורך של 185 ק"מ סה"כ. סביב האתר כמובן מפוזרים לא מעט פאבים, מסעדות ומקומות לאחרי הפעילות.

בורבץ- אתר הסקי המרכזי של בולגריה, ונחשב לאחת מאפשרויות חופשת הסקי הזולות ביותר (800 יורו לחופשת סקי הכוללת הכל). האתר עצמו ממוקם בהרי רילה שבבולגריה. האתר עצמו נמצא במרחב נסיעה של שעה מסופיה וכולל מספר מסלולים בדרגות קושי שונות וכן גם חיי לילה תוססים מאוד.

ואלנורד- אנדורה הפכה להיות ללא ספק אחת ממעצמות הסקי העולות. בשנים האחרונות, ניתן למצוא יותר ויותר ישראלים פוקדים את המדינה לחופשות סקי. אחד האתרים היותר פופולאריים במדינה הינו האתר וואלנורד שבו יש מסלולים בדרגות קושי שונות של 100 ק"מ סה"כ. גם החופשה יחסית זולה (900 יורו לשבוע ימים).

וואל תורן- אתר הנמצא באליפים הצרפתיים ונחשב לאחד מאתרי הסקי הפופולאריים ביותר באירופה. באתר עצמו יש מסלולים בדרגות קושי שונות, כאשר מגוון המלונות שבאתר הוא גדול ויכול לאפשר חופשה מהנה מאוד באיכות גבוהה מאוד.
ארה"ב

אספן- אתר הסקי באספן קולרדו, נחשב לאחד מאתרי הסקי הפופולאריים בארה"ב ובעולם. באתר עצמו ניתן למצוא מסלולים המתחילים בגובה של 3500 מ'. באתר יש מעל 70 מסלולי גלישה שונים המתאימים לכל רמות הגלישה עליהן ניתן לחשוב. באתר עצמו מסעדות רבות, מלונות יוקרתיים ועוד פעילויות רבות.

סטו- אתר הסקי הזה שבוורמונט, נחשב לאחד מאתרי הסקי הפופולאריים ביותר של החוף המזרחי. באתר עצמו יש למעלה מ-50 מסלולי סקי שונים, מסעדות רבות, פאבים, מועדונים וכמובן שמלונות מפוארים. האתר עצמו נמצא רק 5 שעות נסיעה מהעיר ניו יורק.

נורת' סטאר טהו- אתר סקי הנמצא במדינת קליפורניה ו-3 שעות נסיעה מהעיר סן פרנסיסקו. באתר יש 19 מערכות רכבל שונות שיכולות לשנע בו זמנית עשרות אלפי אנשים לפסגות השונות, כאשר הגבוהה שבהן נמצאת בגבוה של 2600 מ'. פרט לכך, יש באתר 70 מסלולי גלישה שונים וכמובן את כל המעטפת הדרושה לחופשת סקי מושלמת (מסעדות, פאבים וכדומה).

פארק סיטי- מדובר על אחד מאתרי הסקי הגדולים בעולם שבפועל מחולק ל-3 אתרי סקי שונים כאשר הגדול שבהם. בדיר ואלי ניתן לעשת סקי בלבד, אך גם להתנסות בחוויה כדוגמת הלי-סקי, בא מעבירים את הגולשים לפסגה הגבוהה באמצעות מסוק.

ישנו גם אתר סקי נפלא בארץ – הר חרמון. אם לא מתחשק לכם לצאת לחו"ל גלו את הצפון הנפלא ברשת מלונות ישרוטל ובמלון יערות הכרמל שבצפון