';
איך מרכיבים חפשת סקי בזול

איך מרכיבים חפשת סקי בזול

מי אמר שסקי זה יקר?

מסתבר שאפשר לתכנן חופשת סקי בזול ולהנות מחופשה אמיתית וטובה. תכנון נכון של כל הפרטים מראש, יבטיח הנאה בשפע לכל המשפחה וגם מחיר הוגן.

איך עושים את זה? במאמר שלפנינו.

 

חופשת סקי בזול – זה כדאי!

חופשת סקי היא חופשה מהממת ואין ספק כי מדובר באחד החויות המענגות ביותר. השלג הרך והקר, עושה משהו בלב והגלישה עליו מרוממת. כל מי שניסה לעשות חופשת סקי בזול מרגיש כי זה היה שוה.

 

מה כולל חופשת סקי בזול?

כאשר מתכננים חופשת סקי יש לדעת לקראת מה עומדים. בגדול, מדובר בהוצאות הללו:

  • הגלישה – המחיר אותו משלמים עבור הסקי.
  • הטיסה – סקי אפשר לעשות בהרבה מקומות, וככל שהמדינה רחוקה יותר, עלות הטיסה תהיה גבוהה יותר. לחילופין אפשר לבחור לעשות סקי בחרמון – רעיון לא רע בכלל.
  • ציוד סקי – יש לרכוש ציוד גלישה מתאים לנוער ולמבוגרים בנפרד.

 

חופשת סקי בזול עם כל המשפחה

אם מדובר במשפחה עם ילדים חשוב לעשות את זה ביחד. ילד ירגיש הרבה יותר בטוח כאשר הוא נמצא בחברת הוריו ולא גולש עם ילדים בני גילו בלעדיהם.

כמו כן יש לדאוג להדריך את הילדים לפני הגלישה אי אפשר לקחת אותם לסקי בלא הכנה מתאימה. ישנם מקומות מיוחדים המיועדים להדרכת ילדים לסקי, שם מלמדים אותם באופן תאורטי איך להסתדר עם המגלשיים ואיך לגלוש נכון בלי להסתכן ובלי ליפול.

יש הטוענים כי עדיף שההורים יעשו את הסקי הראשון לעיני הילדים אך עדיין בלעדיהם. כאשר הילדים רואים את הוריהם גולשים הם רוצים גם לנסות ומפסיקים לפחד.

 

חופשת סקי בזול

כדאי לעשות בירור מחירים לפני שמסכמים על המקום הנכון של חופשת סקי בזול. ישנם מקומות שמוכנים להוריד במחיר או להתחשב כאשר מדובר בקבוצה. לכן אם אתם מצרפים ילדים לחופשה שלכם, תוכלו להנות ממחיר טוב יותר ומשתלם, וגם הילדים לא יפסיקו להתלהב.

ישנם הרבה מקומות בעולם בהם אפשר לעשות סקי, החל ממדינות אירופה, אמריקה הדרומית או ניו זילנד. מי שרוצה יכול להשאר בתחום ארצנו הקטנטנה ולהנות מסקי בחרמון. אף אחד לא אמר שמה יותר רחוק – יותר טוב, אבל כן חשוב לעשות השוואת מחירים מראש כדי להגיע להצעה משתלמת.

בדקו נכון את המסלולים, החליטו מה אתם בוחרים, וסעו לחיים טובים!