';

תכנון חופשת סקי בקנדה

פורסם ב 26 בדצמבר 2016

החורף הגיע ואיתו חופשות הסקי האקטיביות ברחבי העולם. אם כבר חרשתם את אתרי הסקי באירופה ובארה"ב אולי הגיע הזמן לנסות את אתרי הסקי של קנדה. בתקופת החורף, אחרי שעבר הכריסטמס תוכלו להשיג טיסות לקנדה במחיר אטרקטיבי, וזה הזמן לארוז את הילדים, ואת כל המשפחה, ולצאת לגלוש על המדרונות הלבנים. קנדה הקרירה רוויה באתרי סקי מבוקשים לכל רמה, אז למי שלא מכיר את אתרי הסקי בקנדה אספנו עבורכם כמה המלצות.

 

בריטיש קולומביה

 

קולומביה הבריטית נמצאת בצד המערבי של קנדה, וגלישה הסקי באתרים באזור מעניקה חוויה מיוחדת במיוחד עבור הגולשים המקצועיים, משום שהגלישה היא על הרי הרוקי. בחודשי הקיץ ניתן להנות גם מהפארקים והאגמים הנפלאים באזור ובחורף מרבית התיירים מגיעים למקום על מנת להנות מאתרי הסקי במקום.

 

אתר הסקי ויסלר

 

אתר הסקי ויסלר בבריטיש קולומביה מציע 29 ק"מ של מסלולי סקי שונים. מרבית המטיילים מציינים לטובה לא רק את מסלולי הסקי במקום, אלא גם את רמת האירוח בדירות באתר. המקום כולל מסלולים מרהיבים לגולשים בכל הרמות, כאשר גם הילדים יכולים להנות משיעורים והדרכות ברמה שלהם. הגלישה מתבצעת בין שני מצוקי הרים, והנופים – בין היפים באתרי הסקי השונים בקנדה.

 

אלברטה

 

מחוז אלברטה (על שם בתה הרביעית של המלכה ויקטוריה) כולל כמה אתרי סקי מבוקשים, שאחד האוהבים שבהם הוא האתר בקלגרי. מעבר לסקי מחוז אלברטה מציע שתי שמורות טבע יפהפיות – בנף וג'ספר. שבשתיהן ניתן למצוא גם מסלולי גלישה. האזור הקריר יותר הוא בצפון המחוז, כאשר במרכז תוכלו למצוא יערות סבוכים, ובדרום אלברטה אזורים פתוחים יותר.

 

פנורמה

 

אתר פנורמה מציע את המגוון הגדול ביותר של מסלולים בקנדה, כמאה ועשרים מסלולים שונים, שכל אחד מהם עובר בנוף המשגע באיזור. המסלולים מתאימים הן לילדים ולמתחילים והן לגולשים ברמה גבוהה מאד, ואפילו לגולשי סנובורד. במקום יש גם מגוון רחב של מסעדות, מתחמי ספא ומרחצאות חמים לפינוק מושלם.

 

סייפרס מאונטן

 

למי שאוהב לשלב חופשת סקי עם אווירה אורבנית – תוכלו להנות מהמשלולים בסייפרס מאונטן. אם הזמנתם טיסות לקנדה לונקובר, סייפרס מאונטן ממוקם לא רחוק משם. הוא מכיל 45 מסלולי סקי ברמות שונות, ואף מאפשר גילשה בתאורה מלאה בשעות הלילה. ילדים קטנים גם יכולים להתחיל ללמוד לגלוש באמצעות שיעורים שמעניקים מדריכים מקצועיים במקום – החל מגיל 3.

 

לסיכום, אחד היתרונות הגדולים ביציאה לחופשת סקי בקנדה היא השפה עבור המטייל הישראלי, בניגוד למדינות אירופאיות רבות שרק חלק קטן מתושביהן דוברי אנגלית, בקנדה כמעט כולם דוברים את השפה האנגלית ברמה גבוהה.

 

יתרון נוסף הוא העובדה כי מחוזות רבים מתפרנסים מתיירות, ולכן יש מגוון עצום של אתרי סקי, מלונות ודירות נופש צמודות לאתרי הסקי, המתחרים ביניהם בהסברת הפנים, ושירות איכותי במחיר אטרקטיבי. קיימות טיסות לקנדה ישירות, או עם קונקשן, וניתן להגיע סמוך מאד לאתרי הסקי מבלי להתנייד שעות רבות מהערים המרכזיות.

יעדי חופשה ב:כללי