';
סקי בתקופת הקורונה

סקי בתקופת הקורונה

פורסם ב 14 במרץ 2021

תקופת החורף היא התקופה האהובה ביותר על חובבי הסקי והסנובורד למיניהם, בשנים האחרונות ענף הסנובורד אף התחזק משמעותית וקבוצות גדולות של ישראלים היו יוצאות בכל חורף למספר אתרים שונים של עיירות סקי הממוקמות באירופה כגון: בולגריה, איטליה, צרפת, שוויץ ועוד… אבל חורף 2021 הוא החורף של הקורונה, המוטציה הבריטית משתוללת והגבולות נסגרו, אז איך עושים סקי בתקופת הקורונה אם בכלל?

אתרי סקי פתוחים?

חורף 2021 הוא חורף קשה עבור גולשי הסקי, רוב האתרים המסודרים סגורים בצווי ממשלה ואינם מתירים לגלוש בהם וזאת זכר להתפרצות "שהדביקה את כל אירופה" בחורף האחרון באתר הסקי אישגל באוסטריה.

האיחוד האירופאי עשה יד אחת והחליט לסגור את כלל אתרי הסקי כדי למנוע חזרה של אותה התפרצות ידועה לשמצה.

מלבד זאת בכל מקרה רוב הגבולות כולל הגבול הישראלי נסגרו ליוצאים ונכנסים עקב התפרצות מוטציות הקורונה שהידועות שבהן הן הבריטית והדרום אפריקאיות מהן חוששים בעולם כי הם מגבירות את קצב ההדבקות והדרום אפריקאית אף מסכנת את עמידות החיסון בפניה, כך שבכל זאת חובבי הסקי הישראליים לא היו יכולים לצאת ולגלוש בשום יעד כזה או אחר.

אז אין סקי ב2021?

אז נכון לרגע זה אין…. אבל יש עוד סיכוי ולו אם סיכוי קלוש שאתר החרמון יפתח בשלהי חודש פברואר ויותר להיכנס אליו על פי היתר ועל פי תעודת מתחסן או מחלים ככה שהגולשים הישראליים יוכלו לגלוש על השלג כאן בישראל.

יעדי חופשה ב:כללי