';

נעלי סקי

פורסם ב 3 בדצמבר 2014

חופשת סקי היא אטרקציה נהדרת בעיקר עבור מי שאוהב לשלב בין ספורט לנופש אמיתי. חופשות הסקי דורשות מאיתנו הישראלים לנדוד מעט, ואנחנו אוהבים את זה. מכיוון שהחרמון אינו מספק באמת את יצר הסקי הפועם בנו אנו נאלצים לתפוס מטוס ליעדים שונים באירופה כמו שוויץ וצרפת או למקומות אקזוטיים יותר כמו גאורגיה שהפכה בשנים האחרונות לכוכב עולה בתחום הסקי.

במהלך חופשת הסקי אפשר לשלב בין כמה ענפי ספורט ולהתנסות גם בגלישת סנובורד, בגלישת אקסטרים למתקדמים וגם להרחיק אל מדרונות חדשים מדי פעם לצורך האדרנלין והרענון. על מנת ליהנות באמת חשוב לשמור על הבריאות משמע, להצטייד היטב באבזור המתאים, בנעלי סקי איכותיות, בחליפת סקי טובה שתשמור על חום הגוף ובציוד סקי איכותי לגלישה בטוחה.

שומרים על הרגליים עם נעלי סקי מקצועיות
הרגליים שלנו הן החלק בגופנו שלוקח אחריות במהלך הגלישה, בעזרת הרגליים מתמרנים את נתיב הגלישה והם אלו המוחזקות על גבי המגלשיים תוך שמופעל עליהן כל כובד משקלו של הגוף.
אלו הסיבות המרכזיות בגינן חשוב מאד להקפיד על נעילת נעלי סקי המתאימות בגודלן, במידתן ובצורתן הדינמית אל כף הרגל שלכם. כמו כן חשוב לוודא כי נעלי הסקי מאובטחות היטב אל המגלשיים וכי דבר אינו מפריע לנעליים או עלול לגרום לכם למעידה (חליפת הסקי, מכנסיים תרמיות או כל פיסת בד אחרת).

ציוד סקי למכירה והשכרה בחנויות הציוד המובחרות
בטרם תצאו אל אתרי גלישה ברחבי העולם ותגיעו אל המדרונות הלבנים, היכנסו אל חנות לציוד סקי ובקשו מנציג המכירות הדרכה וסיוע בבחירת נעלי סקי וציוד סקי מתאים בצורה מושלמת. את הציוד תוכלו לשכור או לרכוש בהתאם לצרכים שלכם ולמידת העניין שתגלו בהמשך בספורט החורפי הזה.
חשוב לבחור נעליים בעלות תמיכה אורטופדית, המגינות על הרגל מפני פלישת נוזלים וקור, טרמיות ובטוחות בצורה הטובה ביותר. נציג המכירות בחנות יוודא כי אתם מודעים היטב כיצד לתפעל כל חלק מציוד הסקי ששכרתם או רכשתם זה עתה, במידה ויש לכם שאלות או התלבטויות שתפו אותו, כך תוכלו להגיע אל החופשה הלבנה כשאתם מוכנים טוב ובטוח יותר.

יעדי חופשה ב:כללי