';

מלונות באירופה

אירופה, הינה יבשת הסקי. מידי שנה עשרות אלפי ישראלים ובכלל מיליוני תיירים מרחבי העולם מגיעים למדינות השונות כדוגמת אוסטריה, איטליה, שווייץ, צרפת, בולגריה, פולין ואנדורה על מנת ליהנות מחופשת הסקי השנתית שלהם. כמובן, שפרט לאתר הסקי אותו בוחרים, רוב האנשים לא מקלים ראש בבחירת המלון שבו הם ילונו, שכן יש לזה השפעה רבה על איך תראה החופשה בסופו של דבר.
שכן, כאשר חוזרים מיום מפרך של סקי, שהגוף כואב לגמרי ורוצים קצת לנוח, רוצים לחזור למקום שיעניק את השירותים הטובים ביותר, פינוקים מיוחדים וארוחה טובה, כבר החופשה עשויה להיראות אחרת. לכן, חשוב מאוד לבדוק היטב את השירותים שמציע המלון אליו מגיעים לחופשת הסקי השנתית.
כמובן, שבמקרים הללו, כאשר רוצים למצוא מלון טוב, כדאי לבדוק ביקורת של מטיילים באתרים בלתי תלויים כדוגמת טריפאדוויזור. כמו כן, חשוב לבדוק מה נמצא בקרבת המלון, שכן, אם נניח רוצים לצאת ולבלות בערב לאחר הפעילות, אף אחד לא רוצה להתרוצץ יותר מידי. עם זאת, רוב עיירות הסקי כיום כבר נבנות בצורה כזאת בה המלונות נמצאים בקרבת מסעדות רבות, בארים ואטרקציות אחרות שיהפכו את החופשה למהנה יותר.

אטרקציות בקרבת המלון

הרבה אתרי סקי כוללים גם אטרקציות אחרות ומעניינות. וודאו שהמלון נמצא קרוב מספיק לאטרקציות מרכזיות. למשל, רבים מן הנוסעים לסקי באיטליה עושים יום אחד שינוי אווירה ועושים סיור מודרך ברומא.