';
חופשת סקי למתחילים

חופשת סקי למתחילים

פורסם ב 30 במרץ 2017

אם עדיין לא הייתם בחופשת סקי, אז דבר אחד כדאי לדעת, לעולם לא מאוחר! חברת Fly High מתמחה בהגשמת חלומותיהם של לא מעט אנשים אשר נוסעים לטייל בכל רחבי הגלובוס. אנשי החברה ידעו לארגן בעבורכם חופשה מיוחדת, פעילה ואקטיבית, על מנת שאתם תוכלו לממש את החלום!

עדיין לא הייתם בחופשת סקי? הגיעה העת

ישנם כאלה שאולי יתפלאו לשמוע, אולם לא מעט אנשים מעולם לא נטלו חלק בגלישת סקי במדרונות הרים תלולים. האמת היא שניתן להתחיל ללמוד את הנושא כמעט בכל גיל, ואכן באתרי הסקי החשובים בעולם, יש בית ספר לסקי עם כל הציוד הנדרש אותו ניתן להשכיר ומדריכים מנוסים דוברי אנגלית. ישנם כמובן קורסים אותם מעבירים גם בשפות אחרות. חופשת סקי למתחילים היא חוויה בפני עצמה, מרגשת ומסעירה, שכן אין אנו יודעים מה צופן לו יום, אולי כבר מחר המדריך יאפשר לכם להתחיל באימוני גלישה קלה ויזרוק אתכם היישר למים הקרים?

איך מתכננים חופשה שכזו?

כמובן שחברת Fly High עומדת כאן לרשותכם והיא בעלת ניסיון רב בארגון חופשות סקי הן למתחילים והן לגולשים מקצועיים. תוכלו לבחור מבין שלל יעדים אטרקטיביים אותם החברה מציעה לכם, כמו קלאב מד ואל טורנס בצרפת, אתרי סקי באנדורה שבספרד, אתר הסקי האוסטרי הנודע מאיירהופן, באנסקו בבולגריה וישנם יעדים נוספים, אטרקטיביים לא פחות.

באתר תוכלו להשכיר את ציוד הסקי, לא חייבים לרכוש אותו. ביגוד סקי צריך להיות בראש ובראשונה חם וכזה שאטום בפני חדירת מים אליו, חשוב מאוד שהגולשים יישארו יבשים במהלך כל זמן הגלישה. בנוסף, חשוב שהביגוד לא יהיה כבד מידיי, אלא קל ואוורירי ויאפשר תנועה נוחה.

השכבות השונות של ביגוד הסקי

באופן כללי, כאשר נוסעים לחופשת סקי, תמיד יהיה עדיף להיות לבושים בכמה וכמה שכבות, כאשר האחת מבודדת את השנייה. שכבת הביגוד הראשונה תהיה מיוצרת מבדים טרמיים, על מנת שאלה ישמרו על חום הגוף ויאפשרו לזיעה הרבה הנצברת במהלך הגלישה, להתנדף. לאחר שכבה זו, מגיעה שכבת הביגוד החם. מעליו עוד שכבה שכל תפקידה הוא לאטום ולהגן על הגוף מפני שלגים, רוחות ותנאי מזג אוויר אחרים. כדאי מאוד לרכוש כובע מיוחד המיועד לגלישת סקי, מבעדו רק העיניים חשופות, וכמובן, בל לשכוח את הכפפות.

כעת כאשר אתם לבושים היטב ומוכנים, יחד עם אנשי חברת Fly High תוכלו לבחור את אתר הסקי המתאים לכם ביותר, ודאו לפני כן שיש בו בית ספר לסקי, וצאו לדרך, המדרונות הלבנבנים והפתלתלים כבר ממתינים לכם!

יעדי חופשה ב:כללי