';
חופשת סקי בלי רקע מקדים

חופשת סקי בלי רקע מקדים

פורסם ב 20 במאי 2020

סקי הפך להיות אחד מהתחביבים הכי מבוקשים ופופולאריים בעולם, אנשים מכל העולם מגיעים לאתרי הסקי הנחשבים בכדי לגלוש איש איש ברמתו הוא, אתרי הסקי מאפשרים גישה למסלולים בכל רמות הקושי ככה שגולשים מתחילים לא יתקלו במדרונות ומכשולים שהם לא ידעו להתמודד איתם.

אבל מה עם אנשים שאין להם שום רקע מקדים בסקי ומגיעים בכל זאת לגלוש? בכתבה זו נסביר למה חופשת סקי מתאימה לכולם גם עבור אותם אנשים שמעולם לא ניסו סקי אך רוצים להתחיל.

סקי לכולם

תיירות הסקי הפכה בשני העשורים האחרונים לאחד מהאטרקציות המובילות בתחום התיירות הספורטיבית, ענפי הסקי השונים הפכו ממש לתרבות ודרך חיים ובכל חורף נוהרים מאות אלפי תיירים לאתרי הסקי הנחשבים בעולם.

תרבות הסקי הפכה כל כך טרנדית שבכל שנה אנשים רבים רוצים להצטרף לטרנד ולהפוך לגולשים חובבנים בעצמם, אבל ברוב המקרים הם באים ללא כל רקע בגלישה מכל סוג שהיא בין אם זה גלים בים, סקטבורד, סקי מים או כמובן סנובורד, אז כיצד הם יכולים להתחיל?

ובכן ברוב אתרי הסקי שמכבדים את עצמם יש מגוון כלים המיועדים לגולשים מתחילים כגון משטח אימונים עם שיפוע קל במיוחד רק כדי לתרגל את היציבות, העצירה והטכניקה, כמו כן באפשרותכם לשכור מדריך פרטי שילמד אתכם כיצד להתחיל בתשלום נוסף.

אז אם אתם בעלי תשוקה עזה להתחיל ולגלוש אבל אין לכם שמץ של ניסיון, זה הזמן לארוז תיק עם בגדים חמים ולנסוע לאתר סקי כדי ללמוד לגלוש.

מרחבי הרשת:
יורם קראוס – מכיסא המנכ"ל אל פסגת ההר המסוכן באירופה ובחזרה

יעדי חופשה ב:חופשת סקי באירופה