';

חבילות סקי ליעדים קרובים

פורסם ב 20 בנובמבר 2018

חופשת סקי תמיד נשמעת כמו איזה חלום. משהו שתמיד היינו רוצים לעשות אבל לא יוצא. היום, ניתן להנות ממגוון של חבילות סקי ליעדים קרובים. טיסה של כמה שעות בודדות תביא אתכם למקום עם נוף עוצר נשימה, הדרכת סקי צמודה, אוכל בלי סוף, ספא במלון ועוד המון פינוקים. הנה כמה מהיעדים לחורף הקרוב.

בולגריה

בולגריה נחשבת למדינה עם מגוון של יעדי סקי מעולים.

האתר הראשון ובין הגדולים שבמדינה נקרא בנסקו. החבילות השונות כוללות טיסה ישירה לפלובדיב, העברות משדה התעופה ישירות למלון, בין 4-6 ימי סקי מלאים, ציוד סקי בסיסי, חבילת סקיפס ועוד שלל אטרקציות. אתר נוסף ממוקם בהרי הרודופי ושמו פמפורובו בו תוכלו להנות משיעורי סקי פרטיים ולהפוך את החופשה הבאה שלכם לחלום של ממש.

סקי באיטליה

מדינת המגף מציעה הכל וכן יש בה גם כמה מאתרי הסקי הטובים בעולם. אתרי הסקי ממוקמים במרחק נסיעה משדה התעופה מילאנו אליו יש טיסות ישירות עם מגוון של חברות: אל-על, ארקיע, ריינאיר ואל איטליה. אתרי הסקי הפופולאריים באיטליה הם מדונה די קמפיליו – עיירה מקסימה המציעה מסלולים באורך של 190 קילומרטים, ליבינו שם ניתן להגיע לגובה גלישה של עד 2,750 מטרים, די פאסה עם מסלולים באורך של 120 קילומטרים. לפני שתבחרו יעד באיטליה ובכלל בכל מדינה אחרת אליה אתם מעוניינים ליסוע במטרה להנות מחופשת סקי, כדאי לברר את קושי המסלולים, סוג ההדרכה בכל אתר, לבדוק את הפסיליטיז, השדרוגים והאטרקציות וכמובן להשוות קצת מחירים בין האתרים השונים כדי שתוכלו להנות מעסקה כדאית ומשתלמת.

יעדי חופשה ב:חופשת סקי באירופה