';

השכרת רכב בחו“ל – רכב לחופשת סקי

פורסם ב 5 בדצמבר 2018

 

החורף כבר ממש בפתח וזו בדיוק התקופה שאנחנו הישראלים מוציאים את ציוד הסקי מהארון ונוסעים לאחד מיעדי הסקי הפופולאריים באיטליה, צרפת, גרמניה, אוסטריה או מזרח אירופה. חופשת סקי היא חופשה המשלבת בין ספורט מאתגר, בילוי עם האנשים שהכי כיף לנו איתם בעולם ופינוקים כמו אוכל טוב, ישיבה בסאונה אחרי יום סקי ארוך ומאתגר, מסז‘ טוב ושינה על מזרן חלומי. אחד הדברים שיקלו וישדרגו את החופשה שלכם בכמה רמות הוא השכרת רככ לחופשת הסקי.

 

איך זה עובד?

ברגע שאתם נוחתים וסיימתם את כל הארגונים והחתימו לכם את הפספורט, אתם ממשיכים הלאה לכיוון השכרות הרכב. שם תאתרו את החברה שהזמנתם או שתשכירו רכב במקום. עדיף כמובן להזמין רכב מראש, שכן זה יוצא הרבה יותר זול. במעמד ההשכרה תקבלו את המפתחות, הביטוח וכל הטפסים הנלווים.

 

זהו. עכשיו אתם יכולים לצאת לדרך למלון ולהנות מנוף עוצר נשימה. לאורך כל החופשה הרכב ילווה אתכם ותוכלו להנות מאתרים, אטרקציות ועירות באזור שבו אתם שוהים ולא להיות תקועים רק במקום אחד. רכב שכור יחסוך לכם הרבה זמן והתעסקות עם תחבורה ציבורית שבחלק מהמקומות נוטה להיות מסורבלת ולא נוחה.

 

אז איך מזמינים רכב לחופשת סקי?

זה ממש פשוט. כל מה שאתם צריכים לעשות זה לאתר את חברות ההשכרה שנמצאות בשדה התעופה בו אתם נוחתים. מומלץ לבצע סקר שוק קצר ולראות איפה הכי משתלם להשכיר רכב. בנוסף, שימו לב שאתם בוחרים רכב שתואם את הצרכים שלכם, שיש מספיק מקום לכולם, שיש מטען רחב, בעיקר אם אתם מגיעים עם ציוד הסקי מהארץ. לאחר מכן תאשרו את ההזמנה ותוודאו שהתאריכים אכן נכונים.

יעדי חופשה ב:חופשת סקי באירופה